Promocje i dofinansowanie inwestycji związanych z oszczędzaniem energii elektrycznej i gazu w firmach.

 

Dofinansowanie na wymianę oświetlenia na LED do 90%!

– Dla Klientów, którzy skorzystali ze zmiany sprzedawcy energii za naszym pośrednictwem przygotowaliśmy ofertę specjalną – projekt i wymiana oświetlenia na LED w firmie z dofinansowaniem nawet 90% (w zależności od wielkości firmy).

Uwaga! Ta oferta jest przeznaczona dla Firm, które skorzystały poprzez naszą firmę z opcji zmiany dostawcy energii elektrycznej. Jeśli jesteś już naszym Klientem lub planujesz zmianę dostawcy teraz – skontaktuj się – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie.

 

AUDYT ENERGETYCZNY FIRMY

Zamów bezpłatny audyt energetyczny w Twojej firmie – sprawdź, o ile możesz płacić mniej za prąd, gaz, oraz jakie są możliwości zastosowania OZE w firmie!

Chcesz płacić mniej za energię elektryczną, ciepło i gaz? Przeprowadzimy dla Twojej firmy analizę:

  • Zużycia energii elektrycznej, taryf i opłat, przydziału mocy, energii biernej
  • Instalacji wewnętrznych (elektrycznych, cieplnych, chłodniczych, gazowych, wentylacyjnych)
  • Sieci (elektrycznej, cieplnej, gazowej)
  • Oświetlenia
  • Stanu maszyn i urządzeń
  • Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa
  • Wentylacja i klimatyzacja
  • Określamy możliwości zastosowania OZE w firmie.

Zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie.

 

Energia z paneli fotowoltaicznych dla małych i średnich firm

Odnawialne źródła energii (OZE) są doskonałym sposobem na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną w firmie lub nawet mogą stanowić źródło dochodu (odsprzedaż do Zakładu Energetycznego). Jeśli jesteś zainteresowany energią słoneczną w Twojej firmie i macie dużą powierzchnię dachową i/lub wolną przestrzeń w pobliżu firmy – skontaktuj się – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie. Załatwiamy wszystkie formalności: projekt, pozwolenia, finansowanie.

 

Energia z wiatru dla małych i średnich firm

Instalacje mini-elektrowni wiatrowych przeznaczone dla firm, podobnie jak panele fotowoltaiczne pozwalają na produkcję energii elektrycznej na potrzeby własne firmy, dzięki czemu mogą znacznie obniżać rachunki za energię elektryczną – a także na odsprzedaż energii do Zakładu Energetycznego. Zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie. Załatwiamy wszystkie formalności: projekt, pozwolenia, finansowanie.

 

Kogeneracja, Trigeneracja – własna energia, ciepło i chłód dla firmy.

Kogeneracja jest  wytwarzaniem ciepła i energii elektrycznej w najbardziej efektywny sposób, czyli w jednym procesie technologicznym. Jedną z istotniejszych zalet kogeneracji jest znacznie większy stopień wykorzystania energii pierwotnej zawartej w paliwie do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Efektywność energetyczna systemu skojarzonego jest nawet o 30 proc. wyższa niż w przypadku oddzielnego wytwarzania energii elektrycznej w elektrowni kondensacyjnej i ciepła w kotłowni.

Jednoczesne wytwarzanie energii elektrycznej, ciepła i chłodu (tzw. wody lodowej) zwane jest Trigeneracją.

Zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie. Załatwiamy wszystkie formalności: projekt, pozwolenia, finansowanie.

 

Optymalizacja kosztów dystrybucji

Dobór odpowiedniej grupy taryfowej oraz dopasowanie mocy umownej mogą wpłynąć na znaczne zmniejszenie kosztów. zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie optymalizacji kosztów przesyłowych oraz oferuje pomoc w kwestiach formalnych i kontaktach z OSD. Zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie.

 

Modernizacja układów pomiarowych (Taryfy B)

Jeśli chciałbyś obniżyć koszty energii elektrycznej w Twojej firmie, a nie pozwala na to niedopasowany do zmiany sprzedawcy układ pomiarowy – nasi elektrycy pomogą w jego dostosowaniu. Zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie.

 

Kompensacja mocy biernej

Jednym ze znaczących i stosunkowo łatwych do wyeliminowania kosztów jest opłata za energię bierną indukcyjną i pojemnościową. Jeśli na Twojej fakturze za energię elektryczną pojawiają się opłaty za energię bierną – to możemy je całkowicie wyeliminować, poprzez dobór i instalację kompensatora mocy biernej. Zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie.

Działamy FAIR PLAY!

Dowiedz się więcej -Energia, GAZ, DOTACJE

advertisement

Zadzwoń lub napisz:

kom: +48 730 900 696
tel: 123767801
fax: 123767800
e-mail: biuro@qubatel.pl

Zostaw kontakt – oddzwonimy:

PRACA:

 Zostań Doradcą d/s ENERGII i GAZU, lub otwórz biuro Doradców ENERGII i GAZU.