Oszczędzaj czas i pieniądze – nasz Doradca przeanalizuje dla Twojej firmy wielu dostawców energii oraz gazu i przedstawi tę najbardziej korzystną!

Współpracujemy z największymi dostawcami energii i gazu w Polsce i jesteśmy w stanie znaleźć najlepszą cenę i jakość obsługi, oraz oferty specjalne „szyte na miarę” dla wymagających.

Z QUBATEL MASZ PEWNOŚĆ, ŻE UZYSKUJESZ NAJKORZYSTNIEJSZE WARUNKI NA RYNKU W DANYM CZASIE. PRZEŚWIETLAMY WIELE OFERT W JEDNYM MIEJSCU!

Nasza obsługa Twojej firmy jest kompleksowa – pomagamy w każdym aspekcie:

Optymalny dobór oferty na energię elektryczną – w jednym miejscu analizujemy i dobieramy dla Twojej firmy oferty wielu operatorów. Ty decydujesz którą ofertę wybierasz!

Optymalny dobór oferty na GAZ – w jednym miejscu analizujemy i dobieramy dla Twojej firmy oferty wielu operatorów. Ty decydujesz którą ofertę wybierasz!

Grupy zakupowe – organizacja i zarządzanie zakupami grupowymi dla firm.

Kompensacja mocy biernej, Dostosowanie układów pomiarowych, Optymalizacja taryf dystrybucji.

Odnawialne źródła energii (OZE) – farmy fotowoltaiczne, farmy wiatrowe dedykowane dla małych i średnich firm, finansowanie, obsługa prawna.

Dowiedz się więcej o dodatkowych korzyściach dla naszych Klientów.

 

SPRAWDŹ, ILE MNIEJ TWOJA FIRMA ZAPŁACI ZA PRĄD I GAZ?

Zastanawiasz się w jaki sposób najszybciej sprawdzić możliwe dla Ciebie oszczędności na energii elektrycznej i gazie?

Bardzo prosto – wystarczy, skontaktować się z naszym Doradcą, telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz – dane są dostępne po prawej stronie.

Dobierzemy najlepszą ofertę oraz prześlemy kalkulację oszczędności – Ty sam zdecydujesz, czy warto płacić mniej.

 

SZYBKO i bez komplikacji!

Pomagamy BEZPŁATNIE w całym procesie przejścia. Zmiana dostawcy energii odbywa się płynnie – wystarczy tylko Twoja decyzja!

 

Gwarancja STAŁEJ ceny!

Decydując się na podpisanie umowy masz gwarancję stałej ceny w ciągu roku!  Możesz już teraz zabezpieczyć się przed wzrostem cen energii!

 

NAWET 30% TANIEJ!

Twoje  rachunki za energię elektryczną mogą spaść nawet o 30%. Oferta dostępna dla firm w całej Polsce!

 

Zmiana dostawcy energii oraz gazu to tylko 3 kroki:

Krok 1 Masz zbyt duże rachunku za prąd? Możesz płacić mniej, ale wymaga to zmiany dostawcy energii elektrycznej i/lub gazu – Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie.

Krok 2 Poczekaj na kontakt z naszej strony – W ciągu 48 godzin roboczych odezwie się Doradca ds. energii i gazu, który przedstawi Ci propozycję najlepszej oferty oraz jakie są przewidywane oszczędności w skali roku lub dwóch lat.

Krok 3 Jeśli potwierdzisz zainteresowanie obniżeniem rachunków pomożemy załatwić wszystkie formalności dotyczące zmiany Dostawcy energii lub gazu, szybko i bez komplikacji.

 

Działamy FAIR PLAY!

Dowiedz się więcej -Energia, GAZ, DOTACJE

advertisement

Zadzwoń lub napisz:

kom: +48 730 900 696
tel: 123767801
fax: 123767800
e-mail: biuro@qubatel.pl

Zostaw kontakt – oddzwonimy:

PRACA:

 Zostań Doradcą d/s ENERGII i GAZU, lub otwórz biuro Doradców ENERGII i GAZU.